Харчування, режим та безпека

Госпіталізація та ознайомлення пацієнта з правилами перебування у відділенні здійснюється сестрою-господинею або старшою медичною сестрою.

Харчування

1. Роздача лікарняної їжі здіснюється тричі на день, години: 9:00-9:30; 13:30-14:00;17:30-18:00. Також ви можете індивідуально замовити їжу в декількох кафе Інституту нейрохірургії за телефонами (_________________________________________________________). 

2. Підігрів своєї дієтичної їжі в буфеті відділення: Іжа має бути без специфічних запахів. Готувати дозволяється легкі дієтичні страви без специфічних запахів, а саме: різні каші, макаронні вироби, парові, тушковані та відварні овочі, напівфабрикати (вареники, пельмені), можна відварити яйця, картоплю.

3. Холодильник загального користування. Для Вашої зручності в кінці коридору знаходиться холодильник, яким Ви можете користуватись. Полички холодильника відповідають номеру вашої палати. Продукти мають зберігатися у поліетиленових чи паперових пакетах. У холодильнику загального користування категорично забороняється зберігати такі продукти: сирі яйця, свіже м’ясо, свіжу рибу, тістечка з кремом, торти, варену ковбасу, копчені продукти, молочні вироби (відкрита упаковка). Риба та м’ясо можуть бути у вакуумній упаковці і разово використані. Молочні продукти повинні бути в герметичній упаковці і разово використані.

4. Кухонний інвентар. У кімнаті «Буфет» Ви можете користуватися всією технікою,яка є в наявності (див. рис.), а саме: електричною плитою, духовкою, електричним чайником, мікрохвильовою пічкою. На кухні Ви можете приготувати вашу улюблену та звичну для ваших близьких їжу. Дозволено користуватися кухонним інвентарем (каструля, пательня, чайник) для підігріву та приготування дієтичної їжі. Також у буфеті, у наявності є чай, цукор, олія, сіль, хліб; а також тарілки, чашки, ложки, ніж.

Безпека

Відділення закривається на ніч о 22:00, доступ обмежений. Адміністративна частина відділення та мед.сестринський пост оснащені сигналізацією. У відділенні передбачена безпека ваших документів та цінностей, для цього є індивідуальні сейфи. 

Режим

  • Під час госпіталізації до стаціонару при собі необхідно мати: паспорт, змінне взуття (домашнє взуття), змінну чисту натільну білизну, халат (піжама або інший домашній одяг), за бажання постільну білизну (простирадло, підковдра, наволочка, рушник), засоби особистої гігієни. 
  • У Вас є номер палати та номер ліжка (А; Б; В; Г), і відповідний номер на поличці в шафі та номер тумби, якими Ви користуєтесь. Додатково, для Вашої безпеки, у Вашому користуванні є індивідуальний сейф. Номер сейфа відповідає номеру Вашого ліжка відповідно (А; Б; В; Г). Код до сейфа Ви встановлюєте самостійно і він відомий тільки Вам.
  • Дозволяється відвідування одному-двом близьким родичам, що супроводжують, відвідують одного хворого. На ніч може залишитися один близький родич хворого (використовується для цього додаткове ліжко-розкладушка).
  • Заборонено курити у відділенні та на території Інституту нейрохірургії. Заборонено вживати алкогольні напої.
  • Необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки. Заборонено користуватися в палаті кип’ятильниками, електричними грілками. Усе необхідне (електрична плита, електричний чайник, мікрохвильова піч, посуд) Ви знайдете в кімнаті «Буфет».
  • Зберігання одягу, особистих речей, взуття здійснюється в шафах та тумбах.
  • Обов’язкове провітрювання палати двічі на день (зранку та ввечері). За бажання можливі більш часті провітрювання.