Гевліч

Я, Гевліч Віктор Петрович, житель смт Любара Житомирської області впродовж липня 2021 року перебував на лікуванні у відділенні ендоскопічної та краніофаціальної нейрохірургії (11 відділення) інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова у м. Києві із захворюванням мозочку.

У мене була пухлина мозочка, яка спричиняла великий набряк, та як пояснили лікарі, викликала порушення відтоку ліквору. Після успішно проведених лікарями відділення двох складних операцій я був виписаний додому для подальшої реабілітації та спостереження за місцем проживання.

Хочу щиро подякувати лікарям відділення за їхнє чуйне і людяне ставлення до пацієнтів, увагу до всіх деталей протікання хвороби у людини, високий професіоналізм і фаховість у лікуванні хворих. Це дійсно фахівці найвищого рівня, які лікували мене, оперували, допомагали стати на ноги: Паламар Орест Ігорович, Гук Андрій Петрович, Аксьонов Руслан Валерійович, Ростоцький Ігор Вікторович, Тесленко Дмитро Сергійович, з талановитої молоді – ЛазькоНазарій В’ячеславович, медичні сестри та санітарки відділення, що цілодобово спостерігали за станом хворого.

Ставлення до людини в 11 відділенні впадає у вічі вже з перших кроків: це проведені сучасні ремонти у кімнатах для хворих, коридорах, туалетах,  всіх інших службових і господарських приміщеннях, де створені всі умови для того, щоб хвора людина почувалась як вдома – могла помитись в душі, нагріти чи приготувати їжу,  при тому, що і лікарняне харчування організоване теж на високому рівні. Скрізь постійно прибирається, і взагалі все зроблено максимально зручно для людини.

Хочу відмітити те, які прекрасні, чудові люди працюють у нас в Україні, який високий професіоналізм демонструють вони при проведенні складних операцій! Їх слід берегти, щоб вони і в подальшому могли передавати свій досвід молодим фахівцям, яким теж дають роботу і можливість самовдосконалення у своїй нелегкій, але так потрібній людям професії.

Ще раз висловлюю від себе особисто, своєї сім’ї величезну подяку лікарям та персоналу 11 відділення , бажаю їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя, всіляких успіхів на роботі і вдома. Хай береже всіх вас Господь!

З повагою і найкращими побажаннями, Гевліч В.П. і його сім’я.

+380 (98) 877 55 98